Strona główna » Aktualności » Primavera gra dalej
Primavera gra dalej
W minioną sobotę podopieczni Vincenzo Chiarenzy wygrali wyjazdowe ligowe spotkanie z Albinoleffe 2:1. Wczoraj natomiast odbył się rewanżowy mecz Pucharu Włoch z Chievo. Po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu na boisku w Vinovo aż 6:0 drugie spotkanie miało być już tylko formalnością. Młodzi piłkarze Juventusu nie zamierzali jednak odpuszczać spotkania i ponownie urządzili sobie “konkurs strzelecki”. Wygrał go D’Antoni strzelając bramkarzowi Chievo dwie bramki. Po golu dołożyli także Lanzafame i Rodriguez i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Juve 4:0.