Legrottaglie: “Chcę odzyskać zaufanie kibiców”

To był dobry występ, jestem zadowolony” takimi słowami skomentował wczorajsze zwycięstwo (2-0 z Brescią) Nicola Legrottaglie, który po długiej przerwie powrócił do gry. “Czuję się dobrze. Odczuwam jeszcze lekki ból, ale to nic w porównaniu z tym co było. Jeśli chcę odzyskać zaufanie kibiców muszę się jeszcze wiele napracować.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: