Del Piero: “Ulżyło mi”

Może to dziwnie zabrzmi, ale jestem szczęśliwy, bo w takich momentach zawsze myślisz o najgorszym,” Alessandro Del Piero z ulgą przyjął wyniki wczorajszych badań. Kapitan Juventusu będzie musiał odpocząć maksymalnie trzy tygodnie: “W sobotę poczułem, że coś jest nie tak i od razu się zatrzymałem. Nie mogłem dalej grać w tym stanie. W pewnym sensie czuje ulgę, bo przecież kontuzja mogła być znacznie gorsza.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: