Zebina: Jestem ofiarą serii kontuzji

Jonathan Zebina po wielu tygodniach przerwy wreszcie powrócił na boisko. Tydzień temu odmówił wyjścia na murawę w meczu z Napoli, więc gdy w sobotę zmieniał Birindellego przywitany został gwizdami.
Nazywają mnie ‘pappone’ (alfons, przyp. JP) a ja nawet nie wiem co to znaczy. Przyznam, że przez trzy lata, jak gram w Juve, nigdy nie kradłem wynagrodzenia. Jestem ofiarą serii kontuzji. W Rzymie gwizdało na mnie sześćdziesiąt tysięcy, tutaj dwadzieścia. Mimo to podążam swoją drogą ze spokojem i pogodą ducha.

Zobacz także:
Profil Zebiny

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: