Deschamps: Dobry punkt

Przez ponad godzinę graliśmy w osłabieniu, więc to dobry punkt. Z drugiej strony, sposób naszej gry i stworzone okazje pozwalały mieć nadzieję na więcej mimo przewagi liczebnej przeciwnika” – powiedział Didier Deschamps po meczu.
Z bardzo dobrej strony pokazał się Raffaele Palladino.
Zdecydowałem się zostawić na boisku Palladino, bo dobrze zaczął mecz. Jest dobry w przytrzymywaniu piłki, a to jest ważne kiedy gra się w dziesiątkę, bo pozwala pomocnikom podążyć za akcją. On dużo potrafi i ma świetną technikę. Przykro mi, że wcześniej nie dostawał wielu szans, bo zasługuje na miejsce w składzie i potrafi robić z piłką niesamowite rzeczy.
Dzisiejszy wynik był rezultatem siły gry zespołowej, ale Deschamps szczególnie chwali grę na skrzydłach.
Chłopaki spisali się dzisiaj bardzo dobrze i naprawdę zasłużyli na lepszy wynik. Stawili czoła wyzwaniu w wielkim stylu, szczególnie jestem zadowolony z Nedveda i Camoranesiego, byli dzisiaj fantastyczni.
Wobec plagi kontuzji, Deschamps musiał polegać na jakości swojego składu bardziej niż kiedykolwiek.
Liczę na wszystkich moich zawodników i ci grający dzisiaj zagrali fantastycznie. Nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na wiele, o ile dobrze pamiętam, w drugiej połowie mieli tylko jedną szasnę. Reszta meczu należała do nas.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: