Blasi: Chcę tutaj zostać

Manuele Blasi, który jest obecnie współwłasnością Juventusu i Fiorentiny przyznaje, że nie ma zamiaru wracać do Turynu. “Chcę tutaj zostać”

Zawodnik ma nadzieje, że w lecie Viola wykupi drugą połowę jego karty. “Mam nadzieje, że Fiorentina będzie chciała mnie zatrzymać. Staram się grać najlepiej jak potrafię.”

W Fiorentinie Blasi jest podopiecznym Cesare Prandelliego. Trenera, z którym Manuele współpracował już wcześniej w drużynie Parmy.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
43
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: