Strona główna » Aktualności » Momo Sissoko w Juve?
Momo Sissoko w Juve?
Angielscy dziennikarze sugerują, że pomocnik FC Liverpool Momo Sissoko znalazł się na celowniku Juventusu Turyn.
Ostatnio to Javier Mascherano był głównym celem transferowym Bianconerich, jednak istnieje możliwość, że Argentyńczyk zasili szeregi „The Reds” – wówczas Sissoko będzie mógł dołączyć do Juve.
Trener Juventusu porównuje 21-latka do byłego zawodnika Arsenalu i Juventusu, Patricka Vieiry. Sissoko na razie nie ma zbyt dużych szans na grę w pierwszej jedenastce Liverpoolu, jest tylko zmiennikiem Xabiego Alonso i Stevena Gerarda.
Reprezentant Mali przyszedł do Liverpoolu 18 miesięcy temu z Valenci za 3 miliony funtów. Do tej pory nie miał zbyt wiele szans by się pokazać, gdyż trapią go różnego rodzaju kontuzje. Juventus za Momo Sissoko jest w stanie zapłacić Liverpoolowi 6 milionów funtów.
www.channel4.com