Messi: Juventus albo Inter

W wywiadzie dla Radio Radio Tv Lionel Messi opowiedział o Barcelonie i włoskich klubach, do których chciałby dołączyć. Od jakiegoś czasu mówi się, że 19-letni piłkarz rodem z Argentyny może przejść do Milanu. Tymczasem sam zawodnik przyznaje, że wolałby przejść na przykład do Juventusu. “W Barcelonie czuję się dobrze – zarówno ja, jak i moja rodzina. Ludzie traktują mnie w porządku” – powiedział. “Barcelona jest dla mnie najważniejsza, jestem zadowolony, że klub we mnie wierzy. Gdybym jednak miał dołączyć do jakiegoś włoskiego klubu, najchętniej wybrałbym Juventus albo Inter. Inter z resztą ma już w swoim składzie wielu Argentyńczyków.

www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: