Nedved: “Jestem zadowolony z postawy drużyny”

Jestem zadowolony z postawy drużyny. Trzeba przyznać, że nigdy nie jest łatwo odrobić stratę bramkową. Nam się to udało, a przy okazji zagraliśmy kawał dobrej piłki.
Pavel Nedved tuż przed meczem z Bari powiedział: “Nie mogę doczekać się powrotu na boisko,” po czym w czasie meczu pokazał, że nie są to czcze słowa. Oprócz wspaniałego występu dwukrotnie pokonał bramkarza przeciwników i walnie przyczynił się do efektownego zwycięstwa: “Cieszę się z powodu Del Piero i jego 500. występu. Tylko niewielu może poszczycić się takim osiągnięciem, ale on swoją postawą przez wszystkie lata pokazał, że na to zdecydowanie zasłużył.
To właśnie Del Piero asystował przy drugiej bramce Czecha: “Pobiegłem i szczerze mówiąc nie spodziewałem się podania, ale… Alex zagrał fantastycznie: strzelił gola i zaliczył asystę. Zresztą spodziewałem się tego. Kiedy ma się ważny cel mecz nie może wyjść źle.
Na końcu Nedved podzielił się wrażeniami na temat tabeli, w której Juventus objął samotne prowadzenie: “Widząc tabelę w takim układzie to coś pięknego. Powrócili ważni piłkarze jak Giannichedda, Zanetti i Marchionni, więc teraz będziemy chcieli to kontynuować. Pokazać wszystkim kim tak naprawdę jesteśmy.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: