Soda: Ja Juventino? W życiu!

“Ja Juventino? W życiu! Od dziecka jestem Milanistą.” – tymi słowami trener Spezii – Antonio Soda, rozpoczął rozmowę na temat sobotniego pojedynku jego drużyny z Juventusem.

“Nie możemy rozpamiętywać meczu z Treviso. Popełniliśmy wiele błędów, których nie ma sensu rozpamiętywać. Czasami tak po prostu bywa, że choćby robiło się co w swojej mocy, po prostu nie wychodzi” – tłumaczy wyjazdową porażkę z Treviso aż 0:3. “Tak bywa. Przecież nawet wielkiemu Juventusowi powineła się ostatnio noga”.

“Nie uważam, żebyśmy przed meczem z Juve byli bez szans. Mamy jednak wiele kłopotów. Dodatkowo w Juventusie gra Nedved i Del Piero, dwóch wielkich mistrzów. Przygotowujemy pewien specjalny plan, który pomoże nam zneutralizować tych graczy. Nie lekceważymy jednak pozostałych.” – przyznaje.

Zapytany o możliwość zdobycia punktów Antonio Soda odpowiada: “No cóż, spróbujemy. Na pewno się nie poddamy bez walki. Obiektywnie patrząc jednak, będzie o nie niesamowicie trudno”

www.cittadellaspezia.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: