Nedved: To była ważna bramka

Grającą w dziesiątkę “Starą Damę” od porażki ze Spezią dzieliły sekundy. Kibice gospodarzy już świętowali zwycięstwo nad Juventusem. Wtedy potężnym strzałem z około 17 metrów Pavel Nedved w doliczonym już czasie gry uciszył wypełnione po brzegi Stadio Alberto Picco.

“To była ładna i bardzo ważna bramka. Pozwoliła nam wyjechać z La Spezii z podniesionym czołem. Jesteśmy z tego powodu zadowoleni.” – przyznaje bohater Juventusu. “Gospodarze sprawili nam ogromnę kłopoty. Być może zasłużyli na więcej, niż jeden punkt. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, jednak w niczym nas to nie usprawiedliwia. Zagraliśmy bardzo słaby mecz.”

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: