Zlatan: Jestem mistrzem Włoch

Były zawodnik Juventusu i nowa gwiazda Interu Mediolan – Zlatan Ibrahimovic, przyznał, że czuje się prawowitym mistrzem Włoch.

“Moi dawni partnerzy i ja wywalczyliśmy dwa mistrzostwa Włoch na boisku.” – przyznaje szwedzki napastnik. “To, że czuję się mistrzem Włoch wywalczonym z Juventusem nie podlega wątpliwości. Nedved w życiu nie mógłby założyć koszulki Interu z tarczą mistrzowską? Ja nie patrzę na to w ten sposób. Mistrzostwo wywalczyłem w Turynie.”

Ibrahimovic przyznał także, iż w Mediolanie czuje się bardzo dobrze. “Od zawsze lubiłem Inter. Kiedy byłem jeszcze małym chłopcem, jeden z moich przyjaciół kibicował Juventusowi, drugi zaś Milanowi. Ja kibicowałem za to Interowi.” – zakończył Szwed.

www.sportal.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
50 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
50
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: