Deschamps: Jeśli nie awansujemy…

Przed odwołanym meczem ligowym z Rimini Didier Deschamps wypowiedział się na temat minionych 8 miesięcy spędzonych w Juventusie oraz przyszłości, jakiej wyczekuje. “Zgodziłem się na podpisanie umowy z Juve i trenowanie klubu zanim oficjalnie ogłoszono karę, jaką na nas nałożono” – przyznał Francuz. “Nie znałem też jeszcze nawet projektu i planów klubu. Wiedziałem, że decydując się na trenerkę w tym klubie biorę też na siebie krytykę moich metod pracy i pomysłów w budowaniu dobrego zespołu.

Deschamps dokładnie wie, jaki cel musi osiągnąć w tym roku. “W tym momencie moim jedynym celem jest powrót z drużyną do Serie A. Zdaję sobie sprawę, że jeśli to się nie uda, w przyszłym roku nie będę tu już pracował.

www.tuttomercatoweb.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: