UEFA: Nie będzie sankcji

Pełniący funkcję tymczasowego dyrektora wykonawczego UEFA Gianni Infantino oznajmił, że na Włochy nie będą nałożone żadne sankcje w związku z piątkowymi wydarzeniami na Sycylii. “Mecz Catania – Palermo był spotkaniem ligi włoskiej, gdzie nasza możliwość ingerencji nie sięga.” – wyjaśnił Infantino.

“Jednak jako Unia Europejskich Związków Piłkarskich nie możemy pozostać obojętni.” – kontynuował. “Od piątku jesteśmy w stały kontakcie z komisarzem FIGC Lucą Pancallim oraz delegatem Massimo Coccią”

Infantino nie chce komentować doniesień o spadku szans Italii na organizację Euro 2012. “Nie chcę o tym mówić. To delikatna sprawa i równie delikatnie należy do niej podejść. Międzynarodowa prasa już przekreśliła szansę Włoch, co jest nieprawdą.”

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
2
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: