Deschamps przeciwko pustym trybunom

Didier Deschamps przyznał, że jego zdaniem rozgrywanie spotkań przy pustych trybunach jest bez sensu. Francuz zaznaczył również, że gdy nie będzie innego wyboru, trzeba będzie się do takiej sytuacji przyzwyczaić.

Mecze rozgrywane przy pustych trybunach moim zdaniem nie mają sensu. Jednak jeśli nie będzie innej alternatywy, trzeba będzie się przyzwyczaić do takiej sytuacji. Musimy doprowadzić do tego, by fani kibicowali własnej drużynie, a nie tylko przeciwko drużynie rywali, jak to miało miejsce ostatnimi czasy. Akceptujemy taką decyzję, ale musimy znaleźć inne rozwiązanie. Chcemy, aby ludzie przychodzili na mecze piłkarskie wraz z rodzinami, tak jak to ma miejsce w Anglii” – powiedział Deschamps.

Wczoraj, podobne zdanie na ten temat wyraził obrońca Bianconerich – Jean Alain Boumsong, który również zasugerował, ze Włosi powinni wziąć przykład z Anglików.

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: