Sześć stadionów dostało pozwolenie

Sześć stadionów dostało od włoskiego rządu pozwolenie na rozgrywanie meczów z udziałem kibiców: Olimpico w Turynie i Rzymie, Marassi w Genui, Artemio Franchi w Sienie, Sant’Elia w Cagliari i Barbera w Palermo.
To jednak może się zmienić, gdyż w ciągu najbliższych 48 godzin przewidziane są kolejne inspekcje.
Spokojnie współpracujemy ze wszystkimi zaangażowanymi stronami. Chcemy zaimplementować nowe przepisy, potrzebujemy kolejnych 24-48 godzin na dalsze inspekcje stadionów” – powiedział szef policji, Antonio Manganelli.
Dzisiaj po południu odbędzie się nieformalne zebranie Lega Calcio. Jednak niektóre kluby grożą bojkotem rozgrywek, jeżeli wszyscy nie zostaną potraktowani równo.
Szanujemy decyzje rządu, ale nie chcemy żadnej dyskryminacji w postaci otwartych i zamkniętych stadionów” – deklaruje kapitan Livorno, Cristiano Lucarelli.
Jeżeli równe warunki nie będą zagwarantowane, możemy nie grać przez kolejny weekend. To ostatnia część sezonu, chcemy aby była normalna. Jesteśmy gotowi podjąć każdą konieczną decyzję.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: