Del Piero: nasz gniew pomoże nam stać się lepszymi

Alessandro Del Piero, strzelec drugiej bramki dla Juventusu we wczorajszym spotkaniu z Vicenzą nie jest zadowolony z remisu.

“Do przebycia wciąż mamy długą drogę, na której spotykamy coraz więcej kłopotów. To irytujące, że wciąż nie potrafimy odskoczyć w tabeli innym drużynom, choć często brakuje tak niewiele. Decydujący moment meczu? Wtedy, kiedy po strzeleniu drugiej bramki spuściliśmy nogę z gazu, podczas gdy Vicenza zaczęła przyspieszać. Jesteśmy wściekli. Jednak ten gniew pomoże nam szybciej zareagować i wyeliminować błędy”

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: