Tudor zostaje do końca sezonu

Po groźbach działań prawnych z obu stron, Juventus oraz Igor Tudor uzgodnili, że zawodnik pozostanie w Turynie do końca sezonu.
Klub wcześniej rozpoczął procedurę prawną twierdząc, że w kontrakcie jest klauzula pozwalająca na zmniejszenie wynagrodzenia, jeżeli zawodnik nie może grać przez osiem miesięcy z powodu kontuzji. Z kolei Chorwat poprosił o rozwiązanie umowy, która wygasa 30 czerwca.
Dzisiaj wieczorem Juventus ogłosił, że Tudor zostanie w Turynie do końca czerwca, “wycofując pozew złożony w siedzibie Związku Piłkarzy 7 lutego“.
Wygląda na to, że kluczem do porozumienia jest zgoda zawodnika na obcięcie pensji, co było jednym z żądań klubu.
Obecny sezon jest dla Tudora ósmym w biało-czarnych barwach, w których rozegrał 174 oficjalne mecze, strzelając 21 bramek. Kontuzje cały czas zakłócają jego karierę. W poprzednim sezonie zagrał w zaledwie czterech meczach, a obecnym sezonie jeszcze w ani jednym.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: