Camoranesi: Za 2 lata w Champions League

Mauro German Camoranesi uważa, że Juventus nie znajduje się w żadnym “dołku” i że w ciągu 2 lat z powrotem będzie grał w Lidze Mistrzów. Kiedy dziennikarze zapytali go o rzekomy kryzys w zespole, Camoranesi odpowiedział: “My, trener i klub, nie wiemy nic o żadnym kryzysie. Ja nigdy go nie zauważyłem. Przez ostatni miesiąc byliśmy przecież na szczycie tabeli.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w ciągu dwóch lat będziemy znowu grać w Champions League.

Dziennikarze zapytali w związku z tym Mauro, czy w dalszym ciągu zamierza być częścią drużyny Bianconerich, która będzie ewentualnie grać z powrotem w rozgrywkach Ligi Mistrzów za te 2 lata, o których wspomniał piłkarz. “Mam nadzieję, że nią będę” – odpowiedział pomocnik Juve.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: