Nedved: Mogłem grać w Chelsea

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Corriere dello Sport, zamieszczonym w dzisiejszym wydaniu tego dziennika, Pavel Nedved przyznał, że latem ubiegłego roku odrzucił ofertę Chelsea Londyn.

Były piłkarz Lazio zdecydował, że mimo degradacji turyńskiego klubu do Serie B, pozostanie w Juve. “Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają” – ta wypowiedź piłkarza, którą swego czasu zacytował Tuttosport, do dzisiaj dźwięczy w uszach niektórym kibicom Bianconerich. Nedved został, a przecież w Chelsea mógłby pewnie zarabiać dużo więcej. “To prawda, mógłbym zarabiać tam sporo, ale nie przekonywało mnie to” – powiedział.

Nie żałuję, że zostałem. Nigdy bym sobie nie wybaczył takiej ucieczki z Juve” – stwierdził.

Czech zaznaczył ponadto, że trudno mu się wypowiadać na temat dalszej przyszłości. “Mam jeszcze kontrakt do wypełenienia i na pewno to zrobię. Potem zadecyduję, czy będę kontynuował współpracę z Juve. Na razie nie chcę bawić się w gdybanie. Jakiś czas temu byłem już blisko decyzji o zakończeniu kariery, i to kilka razy, ale lepiej jest żyć z dnia na dzień. Naszym celem jest Serie A i uważam, że go osiągniemy. W przeciwnym wypadku bardzo byśmy się rozczarowali.

www.corrieredellosport.it
www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
49
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: