Wypowiedzi po meczu z Modeną.

Kolejni piłkarze wypowiedzieli się o meczu z Modeną (1-0 po samobójczej bramce Centurioniego).

Gianluigi Buffon: “Kiedy wszyscy grają z takim samym zaangażowaniem, drużyny przeciwne mają kłopot. Chiellini i Boumsong zagrali wyśmienicie z tyłu. Zebina i Balzaretti też wypadli dobrze. Impuls do takiej gry przekazali Del Piero i Trezeguet. Obaj zaprezentowali odpowiednią postawę. Moja najlepsza parada się nie liczyła? Nikt nie zwrócił uwagi na gwizdek sędziego, więc według mnie interwencja ta była tak samo ważna jak inne.

Jonathan Zebina: “Napastnicy Modeny nie sprawili nam wielu kłopotów, więc wywiązaliśmy się z naszego zadania bardzo dobrze. Nie straciliśmy gola odkąd powróciłem do składu? Cieszę się, w końcu taką rolę mają obrońcy, ale to zasługa całej drużyny. Musieliśmy odzyskać kontuzjowanych piłkarzy i właściwą koncentrację. Czas najwyższy aby wysłać odpowiedni sygnał do reszty drużyny.

Giorgio Chiellini: “Cieszę się z roli środkowego obrońcy. Robię postępy z meczu na mecz a i porozumienie z kolegami z drużyny jest coraz lepsze. Musimy to kontynuować. Mieliśmy pokazać dobre podejście i to nam się udało. Paradoksalnie stworzyliśmy więcej okazji w pierwszej połowie, a gola udało nam się zdobyć kiedy byliśmy bardziej zmęczeni.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: