Camor: Przynajmniej niedziele są wolne

Kropla ironii i garść gniewu – tak można opisać wywiad, jakiego ostatnio udzielił pomocnik Juventusu, Mauro Camoranesi. Odpowiedział on między innymi na pytania dotyczące Juventusu, Lyonu oraz jego kariery piłkarskiej.

Zapytany o wydarzenia związane z Juventusem i słynny już tak zwany “system Moggiego” Camoranesi odpowiedział, że wszystko to wydaje mu się mało wiarygodne. “Naprawdę wierzycie, że myślę o tym wszystkim, wychodząc na boisko?” – zapytał. “Dzisiaj ta cała historia tylko zachęca mnie do gry. Jestem pewien, że coś się stało, bo zostaliśmy za to ukarani. Ale ta cała gadka o pomaganiu nam w zwycięstwach – mam do tego wielkie wątpliwości.

Zapytany o transfer do Lyonu, który w końcu nie doszedł do skutku, Camoranesi odpowiedział: “Żeby być tutaj, gdzie jestem dzisiaj, musiałem dostać solidnego kopniaka i zapłacić za to, czego nie byłem winien. Chciałem odejść, ale mi zabroniono. Z Lyonem było już wszystko dogadane, ale zostałem zmuszony do tego, żeby zostać tutaj. Mam 30 lat i gram w Serie B – cóż, nie tak wyobrażałem sobie moją karierę.

Na koniec Camoranesi ironicznie zwrócił uwagę na pozytyw w całej tej sytuacji: “Przynajmniej teraz mamy wolne niedziele.

www.gazzetta.it
www.calciomercato.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
70 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
70
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: