Azzurini na remis

Młodzieżowa reprezentacja Włoch do lat 21 zremisowała w Arnhem z Anglią 2:2. Azzurini znajdują się w coraz gorszej sytuacji. Nawet wygrana z Czechami może nie zapewnić Italii gry w półfinale. Ewentualny awans będzie zależał od wyniku kolejnego spotkania Anglików z Serbami.

W 26 minucie spotkania Azzurini byli jedną noga poza burtą tegorocznych Mistrzostw Europy. Po bramkach Nugenta i Lity Anglicy prowadzili już 2:0. Nadzieje Włochów uratował jednak po kolejnych dziewięciu minutach obrońca Juventusu – Giorgio Chiellini, dając Italii bramkę kontaktową. Włosi nie składali broni. Atakowali, ale i sami byli atakowani. W 69 minucie Azzurinich do gry przywrócił gol Alberto Aquilaniego. Na więcej zabrakło już zarówno czasu jak i sił.

Rafaelle Palladino przebywał na boisku tylko w pierwszej połowie. Na drugą zamiast niego wyszedł Giuseppe Rossi. Strzelec kontaktowego gola, Giorgio Chiellini grał do końca meczu natomiast Domenico Criscito pojawił się na murawie w 59 minucie.

Włochy – Anglia 2:2 (1:2)

Włochy: Viviano, Raggi (Motta 46′), Andreolli, Mantovani (Criscito 59′), Chiellini, Aquilani, Nocerino, Montolivo, Rosina, Palladino (Rossi 46′), Pazzini

Anglia: Carson, Hoyte, Taylor, Onuhoa, Baines, Milner, R Coker (Richardson 90′), Noble, Young, Nugent (Whittingham 69′), Lita (Vaughan 84′)

17 lat temu

Dobrze ze sie postarali o remis w tym momencie Włosi są 3 tracą 1 pkt do angli i 5 do 1 serbi ale jest jeszcze szansa na awans teraz beda grac z CZECHAMI .

Mortal Wombat
17 lat temu

A pyton Chielliniego jest boski hehehe, mam nadzieję że w Serie A jeszcze wiele nim strzeli dla nas bramek 🙂 🙂 :), tak np: z Interem 1:0. Widzę już nagłówki w gazetach, hehehehe...pozdro 😛

17 lat temu

Jak mówiłem w poprzednim newsie: buńczyczny odwet w finale za poprzedni rok atu trzeba błagac o korzystny wynik meczu przeciwników by chociaż wyjść z grupy :/

adryjan
adryjan
17 lat temu

Bramke w tym meczu strzelil Chiellini Brawo!

JUVENTINO-666
17 lat temu

Słabo, mam nadzieje że w ostatniej kolejce rozgromią Czechów i przejdą dalej. Cieszy bramka naszego zawodnika.

17 lat temu

czy wie ktos moze kiedy podadza terminarz SERIE A 2007-08...??:) Bo chcialbym juz sobie powoli terminy na mecze zalatwial...;]:D Z GÓRY DZIEKI!!!!!

Supersonic
Supersonic
17 lat temu

Dania - Szwecja 🙂

Coz, pierwszy z brzegu turniej i okazuje sie jednak ze Palladino, Rossi i reszta bynajmniej nie sa (przynajmniej na razie) swiatowymi gwiazdami, jak coniektorzy na kazdym kroku probowali udowadniac.

Cube - fan Juve
17 lat temu

Nie ważne jak, ważne, że gol 😀 w ogóle ma ktoś link do tej bramki? bo chcę to zobaczyć 😛

uszaty
uszaty
17 lat temu

a i dodam jeszcze, że Anglikom również zależy na awansie wiec jeśli wygrają z Serbami to nie ma sensu Serbów oskarżać o odpuszczenie meczu. Zresztą jest takie stare powiedzenie 😀 Umiesz liczyć?? Licz na siebie, więc Włosi muszą wygrywać a nie później oskarżać każdego o spisek i tłumaczyć się jakimiś przekrętami rywali.

uszaty
uszaty
17 lat temu

ehh Italia nie ma już tak potężnej reprezentacji U21 jak kiedyś a szkoda. Czyżby brakowało utalentowanej młodzieży?? chyba nie problem musi byc gdzieś indziej. Być może to przemęczenie spowodowane długim sezonem.

wErOn
wErOn
17 lat temu

wlosi znani ze słabej gry w eliminacjach i pierwszej rundzie turnieju..jestem dziwnie spokojny.

Bart_DB
Bart_DB
17 lat temu

@uszaty: Dokładnie. Oskarżając Serbów, zachowalibyśmy się jak Conte.

17 lat temu

no to sie moze niektorym gglowy ostudza, bo ledwo wystarczylo napisac nazwisko jakiegos 20-latka a juz byl masowy orgazm, ze to przyszly Pele, a tymczasem widzicie ze to nie tak latwo...

IGI
IGI
17 lat temu

Jakby wyjscie z grupy zalezalo od Wlochow tez bylbym spokojny.

IGI
IGI
17 lat temu

Teraz musimy liczyc ze serbowie nie przegraja z anglikami. Serbowie maja jzu pewny awans, wiec obawiam sie ze moga ten mecz odpuscic... No, ale zawsze przeciez mozna ich oskarzyc o sprzedanie meczu, prawda Antonio? Tak wiec serbowie, strzezcie sie ;]