Gabriele Milito chcialbym grac z Messim

Obrońca Saragossy, Gabriel Milito (na zdjęciu), który od dłuższego czasu jest na celowniku Juventusu, wyraził chęć grania w Barcelonie u boku Lionela Messiego. W Hiszpanii głośno mówi się o tym, że w razie niepowodzenia rozmów w sprawie transferu Cristiana Chivu, kataloński klub postawi na Milito.
Wszyscy wiemy jak wielka jest drużyna Rijkaarda i Lionela. Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądać moja przyszłość, mogę tylko powiedzieć, że pięknie byłoby grać u boku Messiego” – powiedział Gabriel Milito.

www.calciomercato.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
38
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: