Nocerino: Marzyłem o grze w Napoli

Antonio Nocerino (na zdjęciu), który poprzedni sezon spędził w Piacenzie i zaliczył go do bardzo udanych zwierzył się ze swojego marzenia z dzieciństwa: “Zagrać na San Paolo w koszulce Napoli. De Laurentiis (prezes Napoli, przyp. red.) mówił o Napoli złożonym z samych Neapolitańczyków? Komu by się to nie spodobało? Jestem z Neapolu, więc dla mnie to wielkie marzenie móc zagrać na San Paolo w koszulce mojego miasta.
Marzę o Mistrzostwach Świata w 2010 w RPA. Abym mógł tam się pojawić muszę ciągle grać.
Dla mnie Piacenza była odskocznią do futbolu, który tak naprawdę się liczy.

http://it.eurosport.yahoo.com/

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: