Tudor o Juventusie

Były już piłkarz Juventusu Turyn, Igor Tudor (na zdjęciu), w zaskakujący, a według niektórych wręcz w szokujący sposób wypowiedział się o klubie z Turynu po opuszczeniu jego szeregów. Chorwat stwierdził, że Bianconeri przez cały czas są za bardzo skupieni na zwycięstwach, w związku z czym pomijają inne ważne kwestie.

To, czego się tam nauczyłem, to brutalny profesjonalizm, bez serca” – powiedział Tudor. “Kiedy grasz i jesteś w tym dobry, wszyscy są wokół ciebie, ale kiedy nie grasz, trafiasz na listę transferową, i nie jesteś już w ogóle brany pod uwagę.

Widziałem wielu wspaniałych piłkarzy, którzy odchodzili z Juventusu – Antonio Conte, Paolo Montero. Kiedy opuszczali klub, nie dostali nawet kwiatka na pożegnanie.

Tudor żali się dalej: “Juventus jest jak maszyna. Między piłkarzami nie panuje żadna przyjaźń. Może tylko między Włochami jest jakaś iskra szacunku, ale nic poza tym. Wszystko, co tam się liczy, to tylko trening i mecz. Potem każdy idzie w swoją stronę i samotnie wraca do domu.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
77 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
77
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: