Nedved: Nie zostałem dla pieniędzy

Pavel Nedved (ma zdjęciu) przyznał, że jego zarobki nie miały żadnego wpływu na decyzje o pozostaniu w Turynie. “Otrzymałem kilka bardzo interesujących ofert. Wręcz zaskakujących dla zawodnika w moim wieku. Jeśli zależałoby mi jedynie na pieniądzach opuściłbym Italię.”

Zawodnik wyjaśnił także przyczynę długich negocjacji. “Po zakończeniu sezonu byłem bardzo zmęczony. Rozważałem możliwość zakończenia kariery. Odpoczynek dał mi jednak bardzo wiele. Ponownie poczułem głód i pragnienie gry w piłkę”.

Nedved przyznał jednak, że będzie obecnie zarabiał więcej. “Negocjacje były intensywne. Na szczęście doszliśmy do porozumienia a mój kontrakt został ulepszony. Juventus chciał mnie a ja chciałem zostać”.

“Wiele zawdzięczam Juventusowi” – kontynuuje były gracz Lazio. “Chce pomóc Bianconerim wrócić na szczyt włoskiego futbolu i zagwarantować start w Lidze Mistrzów. Wzmocniliśmy drużynę i wiem, że mamy na to realne szanse”.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: