Buffon: Pozostaliśmy z wdzięczności i szacunku

Podczas pierwszego treningu w nowym sezonie Gianluigi Buffon (na zdjęciu) tryskał humorem. Widać, że bramkarz Juventusu jest zadowolony z pozostania w klubie i motywacji mu nie brakuje.

“Pozostałem w Turynie z wdzięczności i szacunku do klubu, ludzi w nim pracujących i kibiców. Juventus zaufał mi i pomógł osiągnąć to, co dziś mam. Gra dla “Starej Damy” jest bezcenna” – wyznał golkiper.

www.sportal.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: