Zebina: Pavel źle wyglądałby w koszulce Interu

Jonathan Zebina (na zdjęciu) przyznał, że jest jednym z tych, którzy nakłonili Nedveda do pozostania w Turynie. Przyznał także, że jego klubowy kolega odrzucił ofertę Interu Mediolan.

“Rozmawiałem z Pavlem i nakłaniałem, żeby nie przeprowadzał się do Mediolanu. Źle wyglądałby w koszulce Interu” – wyznaje francuski obrońca. “Nie miałem wątpliwości, że podejmie słuszną decyzję. On był filarem drużyny i będzie nim nadal.”

Zebina przyznał także, jak ważna dla losów klubu była decyzja Buffona o pozostaniu w Juve. “Wszyscy czekaliśmy na pierwszy krok w tej bardzo delikatnej sytuacji. Odpowiedzialność wziął na swoje barki Gigi. Postanowił zostać i dać przykład innym graczom.”

Przed zbliżającym się sezonem Juventus zakupił już siedmiu piłkarzy. “Pozyskanie właśnie tych piłkarzy pozwoli nam na wprowadzenie w życie bardzo wielu różnych wariantów gry. Musimy się jednak stać drużyną. Ranieri jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu.”

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: