Balzaretti: To przykre

Federico Balzaretti nie ukrywa żalu, z powodu odejścia z Juventusu. Były obrońca Bianconerich ubolewa nad tym, jak został potraktowany. “Nic nie wskazywało na to, że będę musiał odejść. To przykre, być w pewnym miejscu, czuć się jego częścią i nagle się dowiedzieć, że się jest niepotrzebnym. Juventus nie postąpił ze mną dobrze” – wyznał nowy nabytek Fiorentiny.

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: