Pierwszy trening Del Piero

Wczoraj po raz pierwszy podczas przygotowań do nowego sezonu z całą drużyną na boisko wybiegł Alessandro Del Piero (na zdjęciu). Kapitan Juventusu czuje się dobrze i po urazie nie ma już śladu. Aplauz na stojąco zawodnikowi zgotowało 5 tysięcy kibiców zgromadzonych podczas treningu na trybunach.

La Stampa

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: