Mancini rozmawiał z Nedvedem

Roberto Mancini (na zdjęciu) przyznał, że rozmawiał z Pavlem Nedvedem na temat transferu do Interu Mediolan: “Rozmawiałem z nim, to prawda. Rozmawiałem z nim ponieważ byliśmy kolegami z drużyny przez trzy lata, bardzo dobrze się znamy i jesteśmy przyjaciółmi. Być może ktoś o tym zapomniał…
Zadzwoniłem do niego gdyż potrzebowałem informacji dotyczących jednego zawodnika czeskiego i akurat w tych dniach on mówił, że kończy karierę, wiec zapytałem się go czy to prawda.
Był to osobisty telefon, który nie miał niczego wspólnego z tym o czym się pisało.

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: