Chiellini nie chce być rezerwowym

Giorgio Chiellini (na zdjęciu) nie jest zadowolony z tego jak się traktuje zawodników w porównaniu z Buffonem, Trezeguetem czy Nedvedem: “My też się namęczyliśmy w zeszłym sezonie i chcemy być traktowani jak inni piłkarze. W stosunku do innych podjęto decydujące kroki – zauważył – i spodziewam się , że będę podobnie traktowany. Przedłużenie kontraktu? Mój wygaśnie w 2011 roku, ale to nie jest problem. To czego oczekuje, to traktowania mnie na równi z innymi, klasowymi zawodnikami, chciałbym, aby na mnie stawiano. Jeśli miałbym być rezerwowym, to zacząłbym rozglądać się dookoła. Ofert mi nie brakuje. Czuję się gotowy zarówno do gry za granicą (Liverpool przygotował już 8 mln, przyp. red.) jak i we Włoszech, ale ja chciałbym pozostać tutaj. “

Zobacz także:
Chiellini: Czekam aż ktoś nakreśli plany

www.kataweb.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
32
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: