Del Piero o meczu z Romą

Na swojej stronie internetowej, Alessandro Del Piero (na zdjęciu) wypowiedział się na temat sobotniego zwycięstwa przeciwko AS Romie 5-2:
“To był wspaniały wieczór w Cesenie. Zwycięstwo, które dało nam wiele radości niezbędnej do pracy nad polepszeniem naszej formy. Jestem szczęśliwy, że zagrałem pół godziny. Nie tylko z powodu bramki i asysty. W trakcie dnia, podczas lunchu, świętowaliśmy urodziny Gianluki Pessotto. Wszystkiego najlepszego jeszcze raz, wspaniały Pesso !”

www.alessandrodelpiero.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: