Coboli Gigli chce Trofeo Berlusconi

Dzisiejszego wieczoru Juventus i Milan zmierza się w dorocznym meczu o Trofeo Berlusconi. Prezydent Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli (na zdjęciu) w wywiadzie dla Gazzetta dello Sport powiedział, że wynik nie jest mu obojętny.
“Uważam, że to pierwsze znaczące spotkanie u progu nowego sezonu. To ważny mecz, nasi zawodnicy chcą wygrać i dobrze wypaść w konfrontacji z Mistrzami Europy, i o to właśnie chodzi. Zwycięstwo nie będzie łatwe, ale byłbym bardzo zadowolony gdyby udało nam się zdobyć to prestiżowe trofeum.”

Cobolli Gigli zapytany o to czego brakuje Juventusowi, aby sięgnąć po Scudetto, odpowiedział:
“Zgrania i doświadczenia. Nasz zespół składa się z trzech części: wiernych mistrzów, nowo pozyskanych zawodników oraz młodych talentów. I wszystkie trzy muszą się połączyć z uwzględnieniem nowych zadań technicznych, aby stworzyć kompletną drużynę.”

Gigli skomentował także cele na przyszły sezon:
“Moim osobistym celem jest awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, ale miło jest słyszeć, że moi zawodnicy chcą walczyć o coś więcej. Widać, że to są mistrzowie, a nie dzieci” – zakończył swoją wypowiedź Prezydent Juve.

http://goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: