Del Piero po meczu z Livorno

Na swojej oficjalnej stronie kapitan Juventusu, Alex Del Piero (na zdjęciu), wypowiedział się na temat powrotu do Serie A i konfrontacji z Livorno: “Co za wspaniały początek ligi! To było dobre i zaciekłe spotkanie. Może zbyt hojne, jeżeli chodzi o wynik, ale bardzo tego chcieliśmy i zasłużyliśmy na to. Następny mecz to trzecia runda Coppa Italia z Parmą. Zatem do zobaczenia w środę o godzinie 20:30.”

www.alessandrodelpiero.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: