Del Piero: Do Kijowa po korzystny rezultat

Po nieprzekonywującym występie przeciwko Francji w obrębie eliminacji do Euro 2008, Alessandro Del Piero (na zdjęciu) koncentruje się na meczu z Ukrainą. Napastnik Juventusu i reprezentacji Włoch nie stracił ducha pomimo wielu słów krytyki pod jego adresem i wierzy w zwycięstwo na Ukrainie:
”Myślę, że nie zagramy dużo lepiej niż w meczu z Francuzami, ponieważ daliśmy z siebie wszystko. Miejmy tylko nadzieję, że wykorzystamy najlepsze sytuacje i uda nam się osiągnąć dobry rezultat.”

W meczu z Francją, Włosi nie wypadli najlepiej jeżeli chodzi o kondycję: ”Dużo biegaliśmy i nie ryzykowaliśmy zbyt wiele, ponieważ w tym meczu równie ważne jak zwycięstwo było to, aby nie stracić bramki i nie przegrać. Remis po tym co pokazaliśmy na boisku jest sprawiedliwym wynikiem, bo żaden z zespołów nie osiągnął znaczącej przewagi” – powiedział w wywiadzie dla Datasport

Niedociągnięcia w grze Reprezentacji Włoch szczególnie było widać w ataku: ”Z przodu było bardzo ciężko znaleźć miejsce do gry. Francuzi bardzo dobrze kryli, a zawodnicy tacy jak Abidal i Diarra prawie wcale nie wychodzili poza swoją połowę boiska. Widać było, że także dla nich było ważne, aby nie przegrać” – zakończył swoją wypowiedź Alex Del Piero.

www.datasport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: