Gigli: Antonio wystarczy!

Udinese w najbliższą niedzielę zmierzy się z Juventusem. Zebrette mają nadzieję, że przerwą passę zwycięstw Juventusu. Jednym z piłkarzy, którzy będą mieli sporo do powiedzenia w meczu jest niewątpliwie Antonio Di Natale.

Były piłkarz Empoli stał się w środę bohaterem, gdyż jego dwie bramki dla reprezentacji Włoch pozwoliły na odniesienie zwycięstwa nad Ukrainą.

Prezydent Juve, Giovanni Cobolli Gigli (na zdjęciu), wypowiedział się na temat piłkarza w żartobliwym tonie: “Gratuluję Antonio bramek dla Włoch, ale to wystarczy jak na jeden tydzień.” Dalsza wypowiedź Gigliego była już całkiem poważna: “Niedzielny mecz jest dla nas bardzo ważny. Zaczęliśmy sezon w świetnym stylu, ale nie będę spokojny dopóki nie zdobędziemy określonej sumy punktów. Przeciwko Udinese, no cóż, mam nadzieję, że wygramy, nie tylko dla samego meczu, ale także abyśmy byli w dobrej formie psychicznej przed meczem z Romą.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: