Del Piero: Muszę sprawdzić wymiary bramek

Kapitan Juventusu, Alessandro Del Piero (na zdjęciu) na swojej stronie internetowej odniósł się do niedzielnej porażki z Udinese na Stadio Olimpico:
“Jest mi przykro z powodu pierwszej porażki na własnym boisku. Patrząc na sytuacje jakie sobie stworzyliśmy, grając przeciwko świetnie dysponowanym zawodnikom z Udine rezultat mógł być zupełnie inny. Myślę, że remis byłby bardziej sprawiedliwy”.

Ponadto Pinturicchio, który zaliczył w tym meczu 2 słupki i poprzeczkę zażartował: “Muszę osobiście sprawdzić, czy wymiary bramek są prawidłowe…”

www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: