Nocerino już w domu

Antonio Nocerino (na zdjęciu), który wczoraj wieczorem został potrącony przez samochód, jest już w domu. Zawodnik Juve spędził noc na obserwacji w szpitalu, a rano został zwolniony.
Nocerino doznał stłuczenia kości czaszki, na szczęście bez wstrząsu mózgu. Jeszcze dzisiaj po południu przeszedł szczegółowe badania w Juventus Center.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: