Nocerino: “Czuję się lepiej”

Antonio Nocerino (na zdjęciu) udzielił pierwszego wywiadu po tym jak został potrącony przez samochódw poniedziałek wieczorem niedaleko restauracji Mamma Mia w Turynie. Zawodnik Juventusu odniósł niewielkie obrażenia i stłuczenia, chociaż na początku wyglądało to bardzo groźnie (według świadków Nocerino był nieprzytomny): “Strach już minął, a trochę się bałem. Na szczęście nie ma żadnych konsekwencji i teraz czuję się już lepiej. Nie życzę podobnego zdarzenia nikomu. Czuję się jakbym został cudownie ocalony.

Jest więcej jak pewne, że Nocerino nie wystąpi przeciwko Romie, a jego powrót do treningów powinien nastąpić w ciągu tygodnia.

Zobacz także:
Nocerino potrącony przez samochód

www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
5
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: