Donadoni: “Problem nie istnieje”

Najpierw z gry w reprezentacji zrezygnował Totti, niedawno Nesta. Czy wkrótce do tego grona dołączy Del Piero?
Napastnik Juventusu ostrzegł selekcjonera Azzurrich: “Jestem napastnikiem, i jeśli do tego będę zatrudniony to dobrze. Gra w pomocy powoduje zbędne męki.

Roberto Donadoni (na zdjęciu) powyższą wypowiedź skomentował następująco: “Zdaję sobie sprawę, że Del Piero jest napastnikiem, ale czasami wymagania drużynowe i taktyczne powodują, że należy się poświęcić. Wydaje mi się, że Del Piero wypowiadając się w ten sposób chciał zaproponować siebie na rolę drugiego napastnika: rolę, która wymaga odpowiedniej pracy na boisku, także przy kryciu. Jak dla mnie problem nie istnieje. To ja podejmuję decyzję o powołaniach i rolach jakie otrzymują piłkarze na boisku. Jestem za to odpowiedzialny.

www.controcampo.mediaset.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: