Ranieri: “Musimy zawsze wygrywać”

Claudio Ranieri (na zdjęciu) udzielił wywiadu dla Radio Radio TV, w którym wyraźnie zaznaczył, że jego drużyna w każdym meczu musi grać z mentalnością wielkiej drużyny i walczyć o trzy punkty: “Jesteśmy Juventusem, nie możemy szukać wymówek, musimy wygrywać zawsze. Roma gra najlepszą piłkę w Europie, podobnie jak Arsenal czy Barcelona, przeżywając wspaniały okres. Widziałem spotkanie z Dynamem Kijów. Pierwsza bramka padła po niesamowitej serii zagrań. Nie wydaje mi się abyśmy wybiegli przeciwko zmęczonej drużynie, bo zwycięstwa dodają gazu. Musimy poszukać sposobu na zwolnienie ich rytmu i szybkości. Posiadamy mistrzów, jak choćby Del Piero, którzy w każdej chwili mogą przechylić szalę na naszą korzyść. W meczu z Udinese pokazał się z dobrej strony, trzykrotnie trafiając w słupek i rozgrywając niezłą partię.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: