Spaletti: Jestem zadowolony

Dzisiejszego popołudnia w pomeczowych komentarzach nie zabrakło miejsca na kontrowersyjne wypowiedzi. Trener Romy – Luciano Spaletti (na zdjęciu) przyznał, że jego zespół zasłużył w dzisiejszym meczu na trzy punkty a Pavel Nedved wymusił na arbitrze decyzję o podyktowaniu rzutu karnego.

“Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych oraz okazji, które stwarzali i wykorzystali pod bramką przeciwnika. Nie zawsze można wygrywać, choć dziś byliśmy zdecydowanie lepsi i zasłużyliśmy na trzy punkty.”

O ile te słowa można pozostawić bez komentarza, to opinia o wymuszeniu rzutu karnego jest już mocno kontrowersyjna. “Cicinho popełnił błąd w starciu z Nedvedem. Nie mam jednak do niego żalu ani nie widzę w tym jego winy. Nedved jest dość specyficznym piłkarzem, który wie jak wykorzystać pewne sytuacje” – zakończył trener Rzymian.

www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: