Mutu chwali Juve i Ranieriego

Zawodnik Fiorentiny Adrian Mutu podziękował Juventusowi za to, że uratował jego karierę. Napastnik z Rumunii bardzo ciepło również wypowiada sie na temat nowego szkoleniowca Bianconerich. “Mogę jedynie pogratulować Juventusowi. To ten zespół przywrócił mnie do elity futbolu, pomimo wszystkich moich problemów w Chelsea. Ranieri jest wspaniałym trenerem. Zawsze miałem z nim dobre relacje, stawiał na mnie, nawet w gorszych momentach mojej kariery. Nigdy nie zapomnę jak żartował twierdząc, iż jako piłkarz mógłbym być jak Ferrari, a zachowuje się jak Fiat Cinquecento” – przyznaje zawodnik Fiorentiny.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: