Balzaretti: Odszedłem z Juve bez żadnego wyjaśnienia

Obrońca Fiorentiny, a były gracz Juventusu, Federico Balzaretti (na zdjęciu) na łamach dziennika Tuttosport wyraził swój żal z powodu okoliczności w jakich przyszło mu opuścić drużynę Bianconerich:
“To było dotkliwe uczucie, dowiedzieć się, że pomimo wszystkich planów i obietnic, które mi zapowiadano, muszę odejść z Juventusu. Prawdopodobnie musiałem zapłacić za fakt, że szanował mnie Capello. Odszedłem bez konkretnego powodu, a przede wszystkim bez żadnego słowa ze strony kierownictwa, które według mnie nie zachowało się całkiem fair w stosunku do mnie. Jutrzejszy mecz chcę dedykować właśnie zarządowi Juve, z piękną wygraną mojej Fiorentiny oczywiście.”

www.sports.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: