Ranieri: Nie martwimy się remisem

Dwie minuty przed końcem spotkania z Fiorentiną marzenia Claudio Ranieriego (na zdjęciu) o osiągnięciu trzeciego wyjazdowego zwycięstwa nad drużyną, którą prowadził w przeszłości legły w gruzach. Po wygranych w Cagliari i Parmie – miastach bardzo ważnych w jego karierze – przyszedł czas na konfrontację z Fiorentiną. Rzut karny wykonany przez Adriana Mutu zakończył tą korzystną passę ustanawiając remisowy wynik spotkania. Oto co po końcowym gwizdku powiedział szkoleniowiec Bianconerich:
“Nie stało sie nic strasznego, ale powinniśmy byli wykorzystać którąś z wcześniejszych sytuacji i strzelić gola na 2-0. Zabieramy ten wynik do domu. Buffon nie miał zbyt wiele okazji do pokazania swoich umiejętności, z wyjątkiem jednej sytuacji z pierwszej połowy. Zmierzyliśmy się z drugim po Romie zespołem, który gra świetną piłkę i moi zawodnicy dobrze wywiązali się z wszystkich założeń taktycznych. Wystawiłem taki skład, aby powstrzymać ich skrzydła. W każdym bądź razie, mogę powiedzieć, że nasza dyspozycja wciąż rośnie i jest coraz lepiej.”

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: