Po meczu z Napoli

Wczorajsze spotkanie z Napoli i skandaliczne decyzje sędziego skomentowało trzech Bianconerich. Oto co powiedzieli w wywiadzie dla Juventus Channel:

David Trezeguet: “Oba podyktowane karne nie zasługują na żaden komentarz. Oczywiste jest, że nie powinno ich być. Jesteśmy rozczarowani, ponieważ daliśmy z siebie maksimum i do momentu 1-1 graliśmy nieźle. Gdyby nie błędy sędziego moglibyśmy strzelić drugą bramkę i wygrać ten mecz. Teraz myślimy o Empoli i spoglądamy w przyszłość.

Nicola Legrottaglie: “Jesteśmy zbulwersowani, przez cały tydzień ciężko pracowaliśmy, żeby potem tracić punkty w taki sposób. Gorszy dzień może się przydarzyć każdemu, a wczoraj miał go Bergonzi. Szkoda też pierwszego straconego gola, ponieważ Gargano przeszedł swobodnie środkiem, a taka rzecz nie powinna mieć miejsca. Być może zabrakło nam koncentracji.

Cristian Molinaro (na zdjęciu): “Dwa niewiarygodne karne. Przede wszystkim pierwszy – po interwencji Chielliniego piłka zatrzymała się.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: