De Laurentis: “Skończyć z tą farsą”

Po wczorajszym spotkaniu Juventus znalazł także sojusznika w osobie… prezydenta Napoli, Aurelio De Laurentiisa.

“Tym razem te wydarzenia nie są naszym problemem” – przyznał. “Jednak jest to poważny problem federacji. Być może w końcu ktoś wpadnie na pomysł żeby podczas spornych sytuacji korzystać z powtórek wideo na zwolnionym tempie. Wtedy raz na zawsze skończymy z tą farsą.”

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: