Ranieri: Jestem zadowolony

Mecz, o którym wszyscy myśleli już od pierwszego dnia obozu w Pinzolo przeszedł do historii. Claudio Ranieri (na zdjęciu) może dopisać do swojego konta remis w meczach z Interem Mediolan. Oto co powiedział na antenie Juventus Channel: “Szkoda, że straciliśmy bramkę właśnie wtedy gdy graliśmy najładniej. Chłopcy zagrali wspaniale, nigdy się nie poddali, wiele ryzykowali pozostawiając sporo miejsca na kontrataki, ale byli zdolni wywalczyć zasłużony remis. W końcówce wierzyliśmy, że możemy ten mecz wygrać, więc przeciwnicy zaczęli się nas bać. Jestem zadowolony bo zatrzymaliśmy drużynę, która aktualnie wszędzie osiąga sukcesy. Zanetti i Palladino wspaniali. Camoranesi? Ma muzykę w nogach.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: